Sastanak Čitateljskog kluba slijepih Lucija
Sastanak Čitateljskog kluba slijepih Lucija održat će se u četvrtak, 25. lipnja, u 10 sati u Sobi za sastanke i tihi rad. Čitateljski klub slijepih Lucija nastao je u suradnji s Udrugom slijepih Grada Požege i Požeško-slavonske županije. Klub omogućava članovima druženje i razgovor o knjigama koje doživljavaju slušajući. Susreti su tematski ili one title, temeljeni na odslušanom djelu prije sastanka ili na sastanku, pri čemu je naglasak na kraćim oblicima, a u planu je i proširenje fonda.
I ovoga ljeta čitateljski klubovi čine važan dio programa Ljeto u Knjižnici.